آیت‌الله وحیدخراسانی:حفظ نظام از اوجب واجبات است

آیت‌الله وحیدخراسانی:حفظ نظام از اوجب واجبات است
به گزارش  فارس، آیت الله حسین وحید خراسانی پیش از ظهر امروز در دیدار با حجت‌الاسلام و المسلمین سید عمار حکیم رئیس مرکز اعلای اسلامی عراق ضرورت حفظ نظام اسلامی در دو کشور ایران و عراق را مورد تأکید قرار دارد و گفت: حفظ نظام اسلامی در شرایط کنونی از اوجب واجبات است.
 
وی تأکید کرد: دولت عراق و سایر سردمداران باید با رایزنی با گروه‌های سیاسی و احزاب در این کشور وحدت و یگانگی را به وجود آورده و از تنگ‌نظری پرهیز کنند.
 
وی تأکید کرد: بر همه واجب است با در نظر گرفتن سایر نظرات دولت عراق را قدرتمندتر سازند.
 
این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به اینکه دولت عراق در زمینه خدمت‌رسانی به مردم همه همت خود را به کار گیرد، گفت: دولت عراق باید تلاش کند خواسته‌های مردم را برآورده کند.
 
وی بیان داشت: این خدمت به مردم است که موجب می‌شود آنان را به قدرتمندترین پشتیبانان دولت و نظام تبدیل کند.
رییس مجلس اعلای اسلامی عراق در رأس هیئتی عالیرتبه، با مراجع عظام تقلید و علمای قم دیدار می کند.  

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم، رییس مجلس اعلای اسلامی عراق ، امروز 14 شهریور ماه، در سفری یک روزه به قم، با مراجع عظام تقلید و علما دیدار  و گفتگو می کند.

در این سفر، هیئت برجسته ای از مجلس اعلای اسلامی عراق، ‌حجت‌الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم را همراهی می کنند.

بررسی تحولات جهان اسلام به ویژه مسائل کشور عراق از جمله مهمترین محورهای گفتگوی رییس مجلس اعلای اسلامی عراق با مراجع معظم تقلید و علما اعلام شده است.

برپایه این گزارش، ‌حجت‌الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم  و هیئت همراه در بدو ورود به شهر مقدس قم ، در بارگاه ملکوتی بانوی کرامت ، حضرت فاطمه معصومه(س) حضور یافت و مضچع نورانی کریمه اهل‌بیت(س) را زیارت کرد.
 
/ 0 نظر / 7 بازدید